Strona główna » mentoring

Mentoring

Szukasz kursu online, ale pod okiem instruktora? Sprawdź nasze indywidualne kursy digital painting z mentorem.

Dlaczego mentoring?

Poznaj zalety kursu digital painting online pod okiem prowadzącego.

Instruktor poświęca Ci dużo czasu


Kursy grupowe liczą niewiele osób, dzięki czemu instruktor może każdemu uczestnikowi poświęcić dużo czasu. Jeśli chcesz, aby nauczyciel skupił się na Tobie, wybierz mentoring 1 na 1.

Program dostosowany do Twoich potrzeb


Na mentoringu grupowym część tematów zostaje dobrana pod indywidualne preferencje uczestników. Na mentoringu indywidualnym cały program może być dopasowany konkretnie pod Twoje zainteresowania.

Materiały pomocnicze


Decydując się na kurs mentoringu, dostajesz kurs online podstawy Photoshopa lub podstawy Krity, żeby móc samodzielnie podszkolić się w obsłudze programu.

Pomoc online


Pomiędzy spotkaniami jesteś w stałym kontakcie z instruktorem i w każdej chwili możesz poprosić o poradę.

Dostęp do społeczności


Każdy uczestnik - niezależnie od kursu, na który się zdecydował - zostaje dodany do naszej zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie udostępniamy inspirujące i rozwijające treści oraz chwalimy się swoimi pracami. 🙂

certyfikat ukończenia


Po ukończeniu całego kursu i przejściu testu końcowego możesz otrzymać certyfikat, który prześlemy Ci fizycznie pocztą lub e-mailem - w zależności od wybranej przez Ciebie opcji.

Jak działa mentoring?

Dowiedz się, jak wygląda kurs digital painting z mentorem.

Dostępne są dwie opcje kursu z mentorem - indywidualny oraz grupowy. Grupa liczy od 3 do 7 osób.
Spotykasz się z prowadzącym online 1 na 1 lub w większej grupie za pomocą Google Hangouts. Instruktor udostępnia pogląd swojego ekranu, gdzie demonstruje zadanie i gdzie cały czas możesz podglądać jego sposób pracy. Uczestnicy wykonują swoje prace samodzielnie i przesyłają prowadzącemu tak często, jak potrzebują korekty.​
Pojedyncze zajęcia z mentorem trwają 180 minut (grupowe) lub 90 minut (indywidualne). W tym czasie Ty możesz obserwować mentora podczas pracy, a on Ciebie - dając Ci w tym czasie cenne wskazówki. Mentor może również robić na żywo korektę Twoich prac.​
Na koniec dostajesz zadanie domowe i video dodatek. Pomiędzy zajęciami jesteś w kontakcie z mentorem i możesz w każdej chwili do niego napisać po poradę.​
Previous
Next
Udostępnianie ekranu podczas kursu digital painting online z mentorem

Zapisz się na kurs digital painting z mentorem

Podstawowa tematyka zajęć

Sprawdź proponowane przez nas programy kursów z mentorem i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Digital painting od podstaw

Kurs od podstaw jest przeznaczony dla tych osób, które jak dotąd nie miały do czynienia z digital paintingiem lub stawiały w tej dziedzinie tylko pierwsze kroki. Na naszym kursie z mentorem nauczysz się:

Poznasz najważniejsze funkcje programów graficznych, które są używane przy tworzeniu prac w technice digital painting. My posługujemy się programami Photoshop i Krita, ale śmiało możesz korzystać z innego programu, o ile znasz jego interfejs (zalecamy samodzielne zapoznanie się z nim przed rozpoczęciem kursu).

Dowiesz się, czym jest i jak działa światłocień, a także jak za pomocą walorów budować kompozycję i przestrzeń na swoich pracach.

Malowanie z natury to świetne ćwiczenie, aby rozwinąć widzenie przestrzeni i perspektywy oraz zdobyć umiejętność oddawania faktur materiałowych i kształtów różnych obiektów. Nauczymy Cię też, jak pracować na warstwach i szkicować.

Ucząc się malować krajobrazy, poznasz zasady perspektywy geometrycznej i powietrznej. Dowiesz się też, jak budować klimat i przestrzeń na obrazie oraz poznasz kolejne narzędzia takie jak np. maski przycinające.

Nauczymy Cię podstaw anatomii i pokażemy, w jaki sposób ćwiczyć, żeby osiągać w tym bardzo trudnym temacie jak najlepsze rezultaty.

Portret jest ulubionym tematem większości uczestników naszych kursów. Nauczymy Cię sposobów szkicowania głowy i twarzy zgodnie z zasadami anatomii, a także malowania światła i detali ludzkiej twarzy.

Pokażemy Ci, jak zastosować poznane zasady anatomii do stworzenia realistycznej postaci lub conceptu.

Previous
Next

Projektowanie postaci

Previous
Next

Kurs projektowania postaci jest polecany osobom średniozaawansowanym, które mają już doświadczenie w digital paintingu lub przeszły kurs podstawowy.

Na kursie dostaniesz zadanie – stworzenie projektu postaci, niekoniecznie humanoidalnej ;). Poznasz sposoby pracy nad projektem i dowiesz się, jak szukać referencji i wiedzy potrzebnej do stworzenia konkretnego conceptu.

Poznasz dwie podstawowe metody szkicowania postaci: szkic linearny i walorowy.

Nauczymy Cię różnych technik nadawania koloru – kolorowania prac przygotowanych wcześniej w skali szarości oraz pracy od początku na plamach barwnych.

Pokażemy Ci, jak nadawać conceptom odpowiedni poziom szczegółów i nauczymy technik, które są przy tym pomocne.

Skończywszy kurs, będziesz mieć kilka gotowych, autorskich projektów postaci, które wzbogacą Twoje portfolio.

Game art

Kurs game art skierowany jest do osób średniozaawansowanych, które interesuje branża gier i chciałyby stworzyć ciekawy projekt do portfolio.

Na kursie pracujemy nad kilkoma elementami składającymi się na spójny świat fantastyczny.

Zaprojektujesz kilka wariantów postaci pasujących do wykreowanego świata fantastycznego.

Przygotujesz wizje scenerii do wykreowanego świata, wykorzystując modelowanie 3d w Blenderze.

Zaprojektujesz obiekty, które miałyby pojawiać się w grze (do tego również często wykorzystujemy modelowanie 3d).

Pokażemy Ci techniki wykorzystania 3d, ale też nauczymy, jak szukać referencji oraz jak stosować photobashing i matte painting.

W czasie kursu stworzysz prace, które będą ciekawym projektem wzbogacającym Twoje portfolio.

Previous
Next

Nie wiesz, który program wybrać?

Napisz do nas, opowiedz o swoich umiejętnościach i celach, prześlij próbkę swoich prac, a z przyjemnością doradzimy!

Jesteś zupełnie początkujący?

Weź udział w kursie online Photoshop lub Krita, dzięki czemu nauczysz się podstaw digital paintingu. Jeśli po jego ukończeniu zapiszesz się na dowolny program mentoringu, zwrócimy Ci pieniądze za kurs obsługi programu.

Instruktor kursów digital painting online

Dowiedz się, kto będzie Twoim nauczycielem.

Agnieszka Antosiewicz

Agnieszka Antosiewicz

2d digital tutor

Swoją przygodę ze sztuką zaczęła od malarstwa olejnego, co doskonale widać w malarskim stylu jej grafik. Od 2012 roku zajmuje się digital paintingiem, od trzech lat prowadzi kursy digital paintingu od podstaw i zaawansowane. Absolwentka Wydziału Sztuki UP w Krakowie.

Zapisz się na kurs z mentorem

Zapraszamy do zapisów na mentoring!

FAQ

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat naszych kursów digital painting z mentorem

Nie! Swoją przygodę z twórczością możesz rozpocząć od digital paintingu. Oczywiście osoby, które już posiadają warsztat rysunkowy lub malarski po przyzwyczajeniu się do innego „medium” szybko przenoszą swoje umiejętności z papieru / płótna na tablet, ale  jeżeli nigdy nie uczyłeś się rysować, równie dobrze możesz zacząć właśnie od tabletu. 

Jeśli jednak wolisz zacząć od nauki tradycyjnego rysunku, polecamy kursy tradycyjne w zaprzyjaźnionej szkole rysunku.

Przygotowaliśmy poradnik na temat wyboru pierwszego tabletu.

Jeśli nie chcesz jeszcze dokonywać zakupu, możesz wypożyczyć od nas tablet na czas kursu w cenie 100 zł.

Tam, gdzie Ci pasuje! Mentoringi odbywają się online, co daje Ci możliwość nauki digital paintingu z dowolnego miejsca. Jeśli jednak interesują Cię zajęcia stacjonarne, zajrzyj do zakładki Kursy stacjonarne digital painting w Krakowie.

Za stary – nigdy! Za młody – to zależy, ponieważ na grupowe zajęcia przyjmujemy osoby w wieku minimum 15 lat, ewentualnie 13-14, jeżeli nie startujesz od podstaw, tylko masz już jakieś doświadczenie. Na indywidualne zajęcia przyjmujemy młodzież od 12 lat.

Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas!