Strona główna » mentoring

Mentoring

kurs online z prowadzącym – indywidualny lub grupowy

zalety kursu online

Dlaczego mentoring?

instruktor poświęca Ci dużo czasu


Na kursie indywidualnym grupa jest niewielka bądź jest to kurs indywidualny

program dostosowany do Twoich potrzeb


Na kursie indywidualnym program może być dopasowany konkretnie pod Twoje zainteresowania. Na grupowym kursie również istnieje możliwość dopasowania części tematów pod swoje indywidualne preferencje.

materiały pomocnicze


Do mentoringu gratis otrzymasz kurs online podstawy Photoshopa lub podstawy Krity, żeby móc samodzielnie podszkolić się w obsłudze programu.

dostęp do społeczności


Każdy uczestnik zostaje dodany do naszej zamkniętej grupy na Facebooku gdzie udostępniamy inspirujące i rozwijające treści oraz chwalimy się swoimi pracami 🙂

pomoc online


Pomiędzy spotkaniami jesteś w kontakcie z instruktorem, możesz w każdej chwili poprosić o poradę.

certyfikat ukończenia


Po ukończeniu całego kursu i przejściu testu końcowego możesz otrzymać certyfikat.

Jak działa mentoring?

Spotykasz się z prowadzącym online 1 na 1 lub w większej grupie za pomocą Google Hangouts. Prowadzący udostępnia pogląd swojego ekranu gdzie demonstruje zadanie, cały czas możesz też podglądać jego sposób pracy. Uczestnicy przesyłają prowadzącemu swoją pracę tak często, jak potrzebują korekty.​
Pojedyncze zajęcia z mentorem trwają 180 minut (grupowe) lub 90 minut (indywidualne). W tym czasie możesz obserwować mentora podczas pracy, a on Ciebie dając Ci w tym czasie cenne wskazówki. Mentor może również robić na żywo korektę Twoich prac.​
Na koniec dostajesz zadanie domowe i video dodatek. Pomiędzy zajęciami jesteś w kontakcie z mentorem i możesz w każdej chwili do niego napisać po poradę.​
W mentoringu możesz uczestniczyć indywidualnie lub w grupie od 3 do 7 osób.​
Previous
Next

Zainteresowany?

ogólny program od podstaw

Podstawowa tematyka zajęć

kurs digital painting od podstaw

Kurs od podstaw jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z digital paintingiem lub postawiły w tej dziedzinie dopiero pierwsze kroki. Na kursie nauczysz się:

Na zajęciach poznasz najważniejsze funkcje programów graficznych używane przy digital paintingu. Posługujemy się programami Photoshop i Krita, jeżeli korzystasz z innego programu zalecamy samodzielne zapoznanie się z jego interfejsem przed rozpoczęciem kursu.

Dowiesz się jak działa światłocień, jak za pomocą walorów budować kompozycję i przestrzeń na swoich pracach.

Malowanie z natury to ćwiczenie, które pozwala mocno rozwinąć widzenie przestrzeni i perspektywy, ale także umiejętność oddawania faktur materiałowych i kształtów różnych obiektów. Dowiesz sie jak pracować na warstwach i szkicować.

W tworzeniu krajobrazu poznasz zasady perspektywy geometrycznej i powietrznej, dowiesz się jak budować klimat i przestrzeń na obrazie a także poznasz kolejne narzędzia takie jak np. maski przycinające.

Wprowadzimy Cię też w podstawy  anatomi. Dowiesz się jak ćwiczyć, żeby osiągać w tym arcytrudnym temacie coraz lepsze rezultaty.

Ulubiony temat większości kursantów! Poznasz sposoby szkicowania głowy i twarzy zgodnie z zasadami anatomii, sposoby malowania światła i detali ludzkiej twarzy.

Zastosujesz poznane zasady anatomii do stworzenia realistycznej postaci lub conceptu.

Previous
Next

kurs projektowanie postaci

Previous
Next

Kurs projektowania postaci zalecany jest osobom średniozaawansowanym, które już mają chociaż niewielkie doświadczenie w digital paintingu lub przeszły kurs od podstaw.

Na kursie dostaniesz zadanie – projekt postaci (niekoniecznie humanoidalnej ;)). Dowiesz się jakie są sposoby pracy nad projektem, jak szukać referencji i wiedzy potrzebnej do stworzenia konkretnego conceptu.

Na zajęcia dowiesz się jakie są dwie podstawowe metody szkicowania postaci: szkic linearny i walorowy.

Poznasz różne sposoby nadawania koloru: kolorowanie prac przygotowanych wcześniej w skali szarości lub pracowanie od początku na plamach barwnych.

Nauczysz się nadawać conceptom odpowiedni poziom szczegółów i poznasz techniki przy tym pomocne.

Wyjdziesz z tego kursu z kilkoma gotowymi, autorskimi projektami postaci, które wzbogacą Twoje portfolio.

kurs game art

Kurs game art skierowany jest do osób zainteresowanych dla osób średniozaawansowanych. Jeśli interesuje Cię branża gier, chciałbyś stworzyć ciekawy projekt do portfolio to ten kurs jest dla Ciebie.

Na kursie pracujemy nad kilkoma elementami składającymi się na spójny świat fantastyczny. 

Projektujemy kilka wariantów postaci pasujących do naszego świata fantastycznego.

Przygotowujemy wizje scenerii do naszego świata fantastycznego. Wykorzystujemy do tego modelowanie 3d w Blenderze.

Projektujemy obiekty pojawiające się w grze. Do tego również często wykorzystujemy modelowanie 3d.

Oprócz wykorzystania 3d pokażemy Ci jak szukać referencji, jak stosować photobashing i matte painting.

Prace stworzone na tym kursie będą ciekawym projektem wzbogacającym Twoje portfolio.

Previous
Next

Jesteś zupełnie początkujący?

Zacznik od kursu online Photoshop lub Krita – podstawy do digital paintingu. Jeśli po ukończeniu tego kursu zapiszesz się na kurs stacjonarny – kurs z podstaw Photoshopa lub Krity będzie gratis!

Instruktor

poznaj nasz zespół

Agnieszka Antosiewicz

2d digital tutor

Swoją przygodę ze sztuką zaczęła od malarstwa olejnego, co doskonale widać w malarskim stylu jej grafik. Od 2012 roku zajmuje się digital paintingiem, od trzech lat prowadzi kursy digital paintingu od podstaw i zaawansowane. Absolwentka Wydziału Sztuki UP w Krakowie.

FAQ

często zadawane pytania

Niekoniecznie! Oczywiście osoby, które już posiadają warsztat rysunkowy lub malarski po przyzwyczajeniu się do innego “medium” szybko przenoszą swoje umiejętności z papieru / płótna na tablet. Ale jeżeli nigdy nie uczyłeś się rysować możesz równie dobrze zacząć od tabletu. Jeśli jednak chciałbyś zacząć od nauki tradycyjnego rysunku – polecamy kurs w szkole Domin Kraków

Polecamy przeczytać nasz poradnik o wyborze pierwszego tabletu. Jeśli nie chcesz jeszcze dokonywać zakupu możesz od nas wypożyczyć tablet na czas kursu w cenie 100 zł.

Tam, gdzie aktualnie się znajdujesz! Kurs online daje Ci możliwość nauki digital paintingu z dowolnego miejsca. Jeśli interesują Cię zajęcia stacjonarne w Krakowie zajrzyj do zakładki Kursy stacjonarne.

Za stary – nigdy! Za młody – na grupowe zajęcia przyjmujemy osoby w wieku minimum 15 lat, ewentualnie 13-14 jeżeli nie startujesz od podstaw tylko masz już jakieś doświadczenie. Na indywidualne zajęcia przyjmujemy młodzież od 12 lat.

MASZ INNE PYTANIE?

Napisz do nas