Strona główna » kursy online digital painting

Kursy digital painting online

Chcesz zdobyć podstawy Photoshopa lub Krity, a może nauczyć się rysować krajobrazy, portrety bądź koty? Wybierz kurs digital painting online idealny dla siebie i ucz się zdalnie z domu!

Jak wygląda kurs digital painting online?

Zastanawiasz się nad zakupem kursu online? Zobacz, co oferujemy.

Wybór kursów online


Kurs podstaw Photoshopa czy portret? Photoshop czy Blender? Wybierz czego chcesz się nauczyć. Kursy dostępne online znajdziesz poniżej. Jeśli zależy ci na kursie z bezpośrednio z instruktorem, sprawdź zakładkę Mentoring.

Dostęp do kursu online


Zakupiony kurs digital painting będzie dostępny na Twoim koncie przez 365 dni. Tyle masz czasu, aby go ukończyć, ale też ewentualnie wracać do już przerobionych lekcji.

Pomoc online


Jeżeli w trakcie kursu będziesz mieć jakiekolwiek problemy, możesz skorzystać z konsultacji z instruktorem (będącym autorem kursu), który z chęcią udzieli ci wskazówek i pomoże rozwiązać napotkany problem.

Korekta końcowa


Pod koniec kursu prześlij nam swoją pracę, a otrzymasz końcową korektę. Dzięki temu będziesz wiedzieć, co już dobrze opanowałeś, nad czym musisz jeszcze popracować.

Certyfikat ukończenia


Po obejrzeniu wszystkich lekcji, przesłaniu pracy do korekty i zdaniu testu końcowego otrzymasz oficjalny certyfikat, poświadczający twoje umiejętności.

Grupa wsparcia


Dołączając do kursu otrzymujesz dożywotnie członkostwo w grupie na Facebooku, gdzie spotyka się nasza społeczność. Dzielimy tam inspirującymi treściami, a członkowie chwalą się swoimi pracami.

Wybierz kurs digital painting online

Zobacz, jakie kursy są dostępne online  i wybierz ten, który Cię interesuje. Większość kursów jest w programie Photoshop (szczegółowe informacje znajdziesz w opisach poszczególnych kursów). Jeśli Photoshop jest ci jeszcze obcy, zalecamy rozpoczęcie nauki od kursu Podstawy Photoshopa do digital paintingu.

Wszystkie oferowane tu kursy to kursy video – jeśli zależy ci na lekcjach prowadzonych na żywo przez instruktora, sprawdź naszą ofertę Mentoringu. A jeśli nie wiesz, jaki kurs wybrać, na naszym blogu znajdziesz podpowiedź: Jaki kurs wybrać?

  • Wszystkie
  • Krita
  • Photoshop
  • podstawy programu

Instruktor kursów digital painting online

Instruktor kursów digital painting online

Agnieszka Antosiewicz

Agnieszka Antosiewicz

2d digital tutor

Swoją przygodę ze sztuką zaczęła od malarstwa olejnego, co doskonale widać w malarskim stylu jej grafik. Od 2012 roku zajmuje się digital paintingiem, od trzech lat prowadzi kursy digital paintingu od podstaw i zaawansowane. Absolwentka Wydziału Sztuki UP w Krakowie.

Szukasz czegoś innego? Zobacz, jakie jeszcze kursy digital painting oferujemy.

Inne kursy digital painting

Kursy online - mentoring

Zależy ci na kursie „na żywo”, podczas którego masz kontakt z instruktorem? Sprawdź naszą ofertę mentoringu. Znajdziesz tam kursy online z prowadzącym, zarówno indywidualne, jak i grupowe.

zobacz więcej >

Kursy stacjonarne

Wolisz kurs stacjonarny, podczas którego masz bezpośredni kontakt zarówno z prowadzącym, jak i z grupą? Sprawdź naszą ofertę grupowych kursów stacjonarnych - wszystkie odbywają się w naszym studio w Krakowie.

zobacz więcej >

FAQ

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych kursów digital panting online.

Jeśli jesteś osobą zupełnie początkującą, zacznij od kursu online podstaw Photoshopa lub podstaw Krity.

Kupując wybrany z tych kursów, otrzymasz jednorazowy kod zniżkowy o wartości tego kursu do wykorzystania na zakup innego kursu. Jeśli więc będziesz kontynuować naukę, kurs podstaw będzie Cię tak naprawdę kosztował 0 zł. Dowiedz się więcej na temat zniżki.

Aby wciąż udział w naszym kursie, będziesz potrzebować jeden z poniższych zestawów:

  • komputer z programem graficznym (najlepiej Photoshop lub Krita) oraz tablet graficzny,
  • iPad z programem Procreate i Apple Pencil,
  • laptop hybrydowy (np. Microsoft Surface, Asus ZenBook) z zainstalowanym oprogramowaniem graficznym oraz dedykowanym piórkiem.

Zapraszamy do naszych poradników:

Jeśli po przeczytaniu nadal będziesz mieć wątpliwości – napisz do nas, doradzimy 🙂

Zaletą kursu online jest to, że możesz brać w nim udział w dowolnym miejscu. Wszystkie lekcje i końcowy test możesz robić zdalnie z domu.

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub w okolicach, możesz wziąć udział w naszym kursie stacjonarnym, zapraszamy!

Za kurs można zapłacić za pomocą przelewu online (Przelewy24) lub przelewem bankowym.

Tak! Musisz jednak nie tylko ukończyć kurs, ale też zdać test końcowy i przesłać nam pracę wykonaną w czasie kursu. Certyfikat wysyłamy fizyczną pocztą na podany przez ciebie adres lub przesyłamy mailem – jak ci wygodniej.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało do nas napisz!