Blog

Strona główna » Blog » Digital painting » Jaki kurs digital painting wybrać?
Digital painting
Digital painting

Jaki kurs digital painting wybrać?

Jeśli czytasz ten artykuł to znaczy, że masz wątpliwości, który kurs digital painting będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy. Zatem spieszymy z pomocą!

Wybór kursu digital painting ze względu na wiek

Jeśli masz 11 – 15 lat to zapraszamy na kurs digital painting <15. Pozostałe kursy stacjonarne są przeznaczone dla osób od 16 roku życia i dla dorosłych.

Możesz też przejść nasze kursy digital painting online, zaczynając od tych najbardziej podstawowych do bardziej zaawansowanych. To dobra alternatywa dla osób, które nie mają możliwości przyjechać do pracowni na kurs.

Jeśli masz 16 lat lub więcej, zapraszamy na wszystkie kursy. Nie ma górnej granicy wiekowej!

Wybór kursu digital painting ze względu na poziom zaawansowania

Jeśli do tej pory nie miałeś żadnej styczności z digital paintingiem, to powinieneś zacząć od wyboru sprzętu i oprogramowania, z którego będziesz korzystać.

Naukę digital paintingu warto zacząć od zapoznania się z programem, w którym będziemy pracować. Specjalnie dla osób, które nie miały wcześniej styczności  z programami graficznymi, przygotowaliśmy krótkie kursy podstaw Photoshopa oraz Krity, omawiające tylko te funkcje programów, których używa się podczas malarstwa digitalowego.

Gdy już poznasz swój program, to możemy zacząć malować! Wybór dalszych kursów będzie uzależniony od tego, w jakiej formie chcesz się uczyć.

Wybór kursu digital painting ze względu na miejsce odbywania zajęć

Jeśli lubisz naukę w grupie i dojazdy nie są Ci straszne, to zapraszamy do naszego studia w Krakowie na grupowe zajęcia stacjonarne.

Na miejscu wypożyczamy chętnym tablet, ale trzeba przyjść z własnym komputerem, więc jeśli jesteś posiadaczem komputera stacjonarnego, zapraszamy do udziału w kursach online z mentorem. W tej formie masz do wyboru kursy grupowe lub indywidualne na różnych poziomach zaawansowania.

Alternatywą dla kursów online z mentorem są kursy online w formie video. Są to nagrane kilkugodzinne tutoriale pokazujące krok po kroku, jak namalować daną pracę.